12:00, 21 Грудня 2023

Взаємодія та підтримка: у Луцьку вчили, як спілкуватись із ветеранами

Спілкування – важлива складова будь-якої співпраці. Особливим досвідом спілкування із захисниками країни за принципом «не нашкодь» ділилась координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», радниця голови ОВА з питань ментального здоров’я Наталія Коструба.

Про це повідомляють на сайті Волинської ОВА.

Тренінг «Ветерани та ветеранки: взаємодія і підтримка у громадах» психологиня провела для представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних громад Волині.

Під час тренінгу учасники обговорили та покращили свої комунікативні навички спілкування з військовими, учасниками бойових дій та людьми, які пережили травмуючий досвід війни.

Практичні заняття також допомогли напрацювати теоретичний досвід комунікації: учасники тренінгу визначали портрет ветерана або ветеранки, формулювали їхні потреби, очікування та можливі реакції. Детально зупинились на моментах адаптації ветеранів у цивільному житті та зокрема, повернення до родини. А також – практичні поради щодо соціального забезпечення, оформлення різного роду документів і пільг.

Отримані знання стануть корисними під час виконання службових повноважень та особистісного розвитку кожного з присутніх.

Аналогічні тренінги проводяться фахівцями з питань ментального здоров’я в усіх структурах державного управління, органах місцевого самоврядування, вищих навчальних закладах та ін.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: