23:24, 11 Червня 2019

Взаємодія кольору та світла: у Луцьку презентують новий виставковий проект

Взаємодія кольору та світла: у музеї міста Луцьку презентують новий виставковий проект — «Діалог світла з кольором».

Про це повідомляють організатори.

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків 14 червня відбудеться відкриття виставкового проекту українського митця Олександра Дубовика та творця Іво Лілля із Таллінна.

Два митці, дві творчі особистості поєднали свої таланти, аби видати на-гора шедевр, поєднання світла з кольором.

Олександр Дубовик та Іво Лілль познайомились рік тому в українській столиці. Виставка в Луцьку продовжує цей діалог двох митців у іншому форматі – розмови світла з кольором, яку ведуть між собою їхні твори.

Олександр Дубовик живе у Києві. Можна стверджувати – знаний живописець, це — інтелектуал з пензлем. Він вдумливо прописує портрет доби, а рухливу субстанцію сьогоднішнього життя нащадки будуть аналізувати за його творами: як ми розпадалися на декоративні уламки та деталі.

Іво Лілль, митець із Таллінна, виражає себе в іншому матеріалі. Він здатний підхопити цю розмову лаконічністю, простотою та довершеністю дизайнерських рішень свого скла. Сам митець переконаний: «Я міг би сказати, що висловлюю свої думки і почуття у зображеннях, як наші предки робили це на стінах печер. Ідеї реалізуються в процесі, і коли робота завершена, то добігають кінця і думки, тобто вислів відбувся».

«Спонтанний діалог митців породжує безліч конотацій, а от чи відчуємо ми силу вітру у вібрації дюн, застиглих у склі Іво Лілля, чи розлом навпіл у «Букетах» Олександра Дубовика – це вже виклик до нас, глядачів», — повідомляють організатори.

Початок — о 17:00.

У день відкриття — вхід вільний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: