15:00, 16 Липня 2021

Визначили проекти-переможці Громадського бюджету Ковельської громади

Відбір проектів здійснювали на підставі результатів голосування у електронній системі та керуючись Положенням про Громадський бюджет.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Тож міський голова відповідним розпорядженням затвердив рекомендований перелік проектів-переможців та ті виконавчі органи міської ради, які відповідатимуть за їхню реалізацію до кінця поточного (конкурсного) бюджетного року.

Нагадаємо, що проект Громадський бюджет Ковельської територіальної громади стартував 1 травня, пройшов кілька етапів, зокрема, подання й голосування, та вийшов на фінальний етап реалізації, який матиме чіткі терміни звітності.

Наприклад,  перший звіт – до 30 вересня поточного конкурсного року, другий звіт – до 30 листопада поточного конкурсного року (скільки коштів вже виділили, що закупили, фотографії виконаних робіт). І третій звіт – 1 січня. Це вже буде звіт про повністю реалізований проект.

Представники робочої групи приємно вражені тим, як працювали в процесі підготовки та на етапі голосування села громади. Так, у Положенні визначали позачергово два сільських проекти через те, що вважали, що місто створить селу надто серйозну конкуренцію технологією та більшою кількістю голосів через перевагу в населенні. Але голосування показало: села тісно об’єдналися навколо своїх проектів, тож в загальному рейтингу займали верхні сходинки поряд із проектами, які подавало місто.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: