19:53, 29 Травня 2020

Визначили переможця конкурсу на заміщення посади начальника комунальної установи на Волині

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника КУ «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки» визнали Оксану Білоконь.

Відповідне рішення рекомендували ухвалити більшість членів конкурсної комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на своєму сьогоднішньому засіданні, повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Оксана Білоконь була єдиним кандидатом на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки», адже лише нею була подана відповідна заява та зібрано увесь необхідний пакет документів згідно кваліфікаційних вимог. Виступаючи на засіданні конкурсної комісії вона наголосила, що в системі освіти працює уже понад 20 років, а тому добре знайома з її проблематикою. Оксана Білоконь презентувала депутатам розроблену нею програму діяльності комунальної установи, як подальший дороговказ у роботі. Серед головних завдань вона визначає удосконалення інформаційної електронної системи обміну даними із навчальними закладами області стосовно стану матеріально-технічної та навчально-виховної баз, з метою їх подальшого покращення. Окрім того, серед пріоритетів  вона виокремлює удосконалення протипожежних заходів, а також впровадження сучасних енергозберігаючих технологій у закладах освіти області.

В результаті обговорення, члени конкурсної комісії підтримали пропозицію депутата Ігоря Леха та рекомендували призначити Оксану Білоконь на посаду начальника комунальної установи «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки» терміном на три роки. Постійній комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму рекомендовано підтримати  кандидатуру Оксани Білоконь на посаду начальника на цей же термін.

Окрім того члени конкурсної комісії рекомендували затвердити кваліфікаційні вимоги та умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників ряду комунальних установ, а зокрема: Олицького психоневрологічного інтернату,  Горохівського психоневрологічного інтернату,  Голобського психоневрологічного інтернату,  а також комунальних установ «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» та «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: