20:49, 20 Вересня 2022

Визначили переможця конкурсу на вивезення побутових відходів на території Володимир-Волинської громади

З метою задоволення потреб населення Володимир-Волинської міської територіальної громади у послугах з вивезення побутових відходів на території міської територіальної громади та визначення виконавця цих послуг, який може забезпечити виконання обов’язків на відповідному рівні, виконком Володимирської міської ради ухвалив рішення  № 258 від 17.08.2022 «Про проведення  конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, перевезення) побутових відходів на території Володимир-Волинської міської територіальної громади» до якої входять м. Володимир, с. Заріччя, с. Федорівка, с.Новосілки, с. Суходоли, с. Орані, с.Ласків, с. Вощатин, с.Дігтів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Оголошення щодо проведення конкурсу оприлюднили в офіційному друкованому засобі масової інформації газета «Слово правди» від 18 серпня та на офіційному веб-сайті міської ради. В результаті на конкурс надійшло дві пропозиції від КП «Полігон»  та КП «Заріччя», які розглянула конкурсна комісія на засіданні 19 вересня.

За результатами проведеного конкурсу переможцем на надання  послуг з вивезення  (збирання перевезення) побутових відходів на території Володимир-Волинської міської територіальної громади (м. Володимир, с. Заріччя, с. Федорівка, с. Новосілки, с. Суходоли, с. Орані, с. Ласків, с. Вощатин, с. Дігтів) визначили комунальне підприємство «Полігон». Це комунальне підприємство відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією, і може забезпечити надання послуг відповідної якості та кількості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: