17:21, 26 Грудня 2023

Виробництво зброї та дронів: Зеленський провів Ставку

Президент України, Верховний головнокомандувач Володимир Зеленський провів засідання Ставки, на якій обговорили планування наступного року та забезпечення Сил оборони.

Про це повідомив глава держави, – передає “Укрінформ”.

Зеленський заслухав доповіді Мінстратегпрому, Міноборони, погодження від Генерального штабу. Обговорили розподіл замовлень, збільшення кількості виробників.

“Нині вже сотні компаній задіяні в ключових виробництвах, і я вдячний кожному підприємству, яке забезпечує потрібний результат для наших воїнів. 2024 рік має стати часом суттєвого зростання внутрішнього оборонного виробництва. Контрактування й бюджет забезпечуємо”, – наголосив Зеленський.

За його словами окрема увага приділялась виробництву всіх видів дронів, зокрема FPV та боєприпасів до них. “Україна мусить стати здатною забезпечувати всі необхідні потреби в дронах”, – підкреслив Зеленський.

Також Президент заслухав доповідь Головкома та командувачів напрямків щодо ситуації на фронті: конкретні позиції, конкретні потреби.

“Вдячний нашим Повітряним силам за ефектне поповнення російського підводного Чорноморського флоту ще однією посудиною. Не буде окупантам жодного спокійного місця в Україні”, – наголосив Зеленський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: