21:47, 04 Грудня 2023

Виробництво озброєння та отримання ракет для ППО: Зеленський провів нараду

Президент України Володимир Зеленський провів щоденну селекторну нараду, отримав доповіді розвідок та зведення з фронту.

Про це глава держави повідомив у «Телеграм».

«Щоденний селектор. Триває виконання важливих оборонних домовленостей з нашими партнерами. Отримали як дефіцитні ракети до наявних систем ППО, так і нові, сучасні зенітні комплекси. Вдячний нашим друзям», – заявив Зеленський.

За його словами, дають результат і зусилля з нарощування власного виробництва.

«Уперше вийшли на показник шість «Богдан» на місяць. І вже бачимо, як збільшити його ще. Працює і наш «зерновий коридор». Перевищили позначку у сім мільйонів тонн вантажів», – зазначив глава держави.

Президент також отримав доповіді розвідок, зведення з фронту. Оборонні бої на Бахмутському та Авдіївському напрямках, активні дії на півдні.

«Херсон. Надзвичайні служби, ОВА та МВА долають наслідки чергового варварського обстрілу та допомагають постраждалим. А Сили оборони реалізують задум, як відбити ворогу можливості й бажання тероризувати місто», – заявив Зеленський.

22 листопада Зеленський на щоденному селекторі заслухав звіти про ситуацію на фронті, наслідки обстрілів цивільної інфраструктури в Херсоні, Бериславі, Нікополі та дані розвідки стосовно міжнародних подій і планів рф.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: