13:59, 20 листопада 2019

Вирішили, як рухатимуться автомобілі територією Центрального парку Луцька

На розгляд членів виконавчого комітету винесли питання “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.12.2017 № 764-1 “Про додаткове розміщення пунктів торгівлі (сфери послуг), організацію проведення масових заходів та руху транспорту в центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Начальник управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай зазначила, що цьогоріч уже було подібне рішення. Тоді підприємцям, які здійснюють свою господарську діяльність у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, запропонували довозити до своїх торгових павільйонів товар у визначені години, аби не заважати відвідувачам.

За її словами, нині підприємці звернулися з пропозицією внести зміни у цей документ. Зокрема, запропонували внести зміни в додаток до вищезгаданого рішення виконавчого комітету міської ради: викласти в новій редакції підпункт 1.1 пункту 1 розділу 3 Порядку додаткового розміщення пунктів торгівлі (сфери послуг), організації проведення масових заходів та руху транспорту в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

“Малих механізованих засобів з 08.00 до 11.00 та з 21.00 до 23.00, а також під час проведення ремонтних та інших непередбачуваних робіт в інші години, за наявності перепусток встановленого зразка, виданих суб’єктам господарювання комунальним підприємством «Парки та сквери м. Луцька» на підставі письмових звернень та документів, що підтверджують право на функціонування відповідного пункту (об’єкта) на території парку, для доставки товару до підприємств (фізичних осіб-підприємців), які надають послуги з обслуговування населення (у сфері торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг тощо)”, – йдеться у підпункті.

Члени виконавчого комітету підтримали відповідний проєкт рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: