17:55, 20 Січня 2022

Випускники факультету психології ВНУ отримали дипломи магістрів

Вчора, 19 січня, заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук взяла участь в урочистостях з нагоди випуску магістрів найбільшого вишу області та вручила дипломи випускникам-магістрантам факультету психології ВНУ.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Упродовж останніх днів випускники-магістри Волинського національного університету імені Лесі Українки отримують дипломи та вітання із успішним завершенням навчального етапу свого життя. Попереду – професійне самовизначення та реалізація отриманих знань, адже диплом про вищу освіту є фундаментом для майбутньої праці», – зазначає у напутньому слові ректор ВНУ Анатолій Цьось.

За дорученням очільника області Юрія Погуляйка, його заступниця Людмила Тимощук привітала випускників факультету психології ВНУ та спільно із ректором університету і деканом факультету Тамарою Дучимінською вручила дипломи магістрам.

«Щиро вітаю випускників факультету психології з цією значимою подією! Впевнена, що усі ви незабаром поповните лави фахівців у нашій області та за її межами. Легкого та успішного вам професійного становлення і гарних спогадів про студентські роки», – побажала Людмила Тимощук випускникам-магістрантам, вітаючи їх із отриманням дипломів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: