21:17, 22 Березня 2023

Вихованка Володимирської художньої школи здобула золото у міжнародному конкурсі

На японський 30-ий Міжнародний конкурс дитячих малюнків Асоціації «Ie-no-hikari» надіслали понад 12 тисяч робіт з усього світу.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

«З приємністю повідомляємо про ще одну перемогу на міжнародній арені учениці Володимирської художньої школи ім. М. Рокицького Марії Андрєєвої, яка здобула золото у японському 30-му Міжнародному конкурсі дитячих малюнків Асоціації «Ie-no-hikari» (викладач Тетяна Омельченко). Загалом цього року на конкурс надіслали понад 12 тисяч робіт зі всього світу.

Всесвітній конкурс World Children’s Picture Contest заснований японською асоціацією IE-NO-HIKARI. Конкурс проводиться з 1993 року з метою створення мостів дружби та взаєморозуміння між дітьми у всьому світі. Загалом цьогоріч наші художники здобули у конкурсі одне золото та дві бронзи, якими оцінили роботи Катерини Гнепи (викладач Катерина Юрчук) та Богдана Засадка (викладач Ярослава Михалик).

Вітаємо художників зі здобуттям перемоги у міжнародному конкурсі. Це чудове досягнення, яке свідчить про вашу талановитість та професіоналізм. Бажаємо вам подальших успіхів та нових звершень у мистецтві!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: