19:51, 14 Квітня 2023

Вихованцям Заболоттівської спецшколи передали допомогу із Німеччини та Нідерландів

Для Заболоттівської спеціальної школи благодійниця Ольга Кнаєр змогла організувати допомогу з Німеччини та Нідерландів.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Впродовж двох місяців для закладу прибуло чотири партії гуманітарного вантажу. Це 124 ліжка із новими матрацами, 22 тонни сухих будівельних сумішей, учнівські парти, стільці, крісла, столи, 15 велосипедів, лампи для освітлення, предмети гігієни, продукти харчування, одяг, ковдри тощо.

«Це величезна підтримка для нашого закладу. Тому висловлюю щиру вдячність Ользі, яка організувала збір допомоги, та спонсорам за такий відчутний внесок  для Заболоттівської спеціальної школи, зокрема за отримані ліжка, меблі і велосипеди – Peter Pahlke, Andre Huls, Shirley van der Berg, за матраци, одяг, продукти – «Lohmar hilft e.V», за будівельні матеріали – «Konvoi der Hoffnung e.V», за доставку – «Rosinen Initiative/ Chance auf Leben e.V». А ще водіям, які займалися завантаженням, розвантаженням і доставкою вантажу, – Дмитру Коростинскому, Василеві Брунцю і Богдану Нестору», – розповіла директорка закладу Ольга Головій.

Очільниця навчального закладу каже, що в школі замінять ліжка в гуртожитку, де мешкають вихованці, оновлять меблі, а ще запланували провести ремонт приміщень.

«Завдяки нашим благодійникам ми створимо в закладі комфортні умови для наших діток», – підсумувала Ольга Головій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: