14:32, 15 Червня 2023

Вихованці Луцької музичної школи № 1 долучилися до Мистецької Етношколи для творчо обдарованих дітей з України та Польщі

Захід організували в межах реалізації проекту «Спільна культурна спадщина: відродження фольклору на українсько-польському прикордонні» Програми транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що реалізовує департамент культури Луцької міської ради у партнерстві з Луцькою музичною школою № 1 ім. Ф. Шопена та школою у Волі Ухруській Zespół Szkół w Woli Uhruskiej, Республіка Польща.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Учасники – 100 осіб: 40 осіб з України (учні та викладачі з мистецьких шкіл), 60 осіб із Польщі (учні та викладачі школи у Волі Ухруській).

Мета організації та проведення заходу – збільшення зацікавленості дітей та молоді фольклорною спадщиною своїх народів шляхом відтворення у сучасній інтерпретації зібраного фольклору, демонстрація його привабливості та впливу на емоційний стан дітей.

Програма Етношколи надзвичайно цікава та насичена. Учасники беруть участь у майстер-класах з виконання зібраного фольклорного мелосу у сучасній інтерпретації; грають у народні дитячі ігри; вивчають нові елементи фольклору. На завершення мистецької Етношколи 17 червня у Волі Ухруській відбудеться фестиваль «Фольклор – сила, яка об’єднує».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: