19:21, 02 Квітня 2024

Виготовляли амфетамін у підпільній лабораторії: трьох волинян судять за вчинення наркозлочинів у складі організованої групи

Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення трьома волинянами в складі організованої групи незаконного виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту та збуту психотропної речовини, а також прекурсорів, придбання і зберігання обладнання та організації і утримання місць для незаконного виготовлення психотропів (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст. 313, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 317 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

За даними слідства, 38-річний та 21-річний жителі Луцька разом із 41-річним жителем Луцького району з листопада 2022 по листопад 2023 року виготовляли у підпільній лабораторії амфетамін та збували його.

Усього встановили 10 епізодів злочинної діяльності членів групи щодо виготовлення психотропних речовин загальною вартістю близько одного мільйона доларів США.

У ході санкціонованих судом обшуків у приміщенні, де здійснювався синтез психотропу, виявили та вилучили прекурсори, лабораторне обладнання, готівкові кошти, одержані від незаконної діяльності,  мобільні телефони та банківські картки.

На усе вилучене, а також два належні членам злочинної групи автомобілі, дві земельні ділянки та будинки, у тому числі той, де розміщувалась підпільна лабораторія, наклали арешт.

Усі обвинувачені перебувають під вартою.

Далі – слово за судом.

Досудове розслідування: СУ ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу УБН ГУНП в області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: