17:26, 27 Лютого 2023

Видавав премії собі та сину: у Ківерцях директора комунального закладу покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією

Ківерцівський районний суд за принципової позиції Волинської обласної прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, директора комунального закладу у сфері охорони здоров’я у Ківерцях.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Посадовець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції”, ухвалював рішення і вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомив про наявний конфлікт інтересів Ківерцівську міську раду.

Видаючи та підписуючи накази, директор визначав розмір надбавок та видавав премії собі особисто та своєму сину.

Суд визнав його винуватим у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3400 гривень.

Штраф він уже сплатив.

Враховуючи системність виявлених порушень та задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню уже колишнім посадовцем адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, Волинська обласна прокуратура внесла Ківерцівській міській раді подання у порядку ст. 65-1 Закону України “Про запобігання корупції”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: