16:45, 01 Лютого 2022

Вибираємо балдахін на ліжечко*

Зробити спальне місце немовля красивим і затишним можна по-різному. Багато хто купує балдахін на ліжечко, завдяки якому спальне місце малюка отримує певний захист від сонячних променів, поривів вітру. Самі меблі виглядають більш красивими, стаючи справжньою прикрасою дитячої кімнати. Щоб не розчаруватися у покупці, треба правильно вибрати модель. Пропонуємо ознайомитися з основними параметрами, що заслуговують на найпильнішу увагу.

Виробник

Для початку варто відразу відмовитися від покупки виробу, якість пошиття якого викликає нарікання. Краще обирати балдахіни від провідних виробників, які пройшли сертифікацію на відповідність міжнародним вимогам. Вони мають ретельно продуманий дизайн, що дозволяє правильно закріпленому виробу виконати покладену на нього функцію.

Добре себе зарекомендувала продукція:

– “Piccolino”;

– “Stokke”;

– “ТМ Tweeto”.

Перераховані компанії віддають перевагу світлим, легким, повітропроникним тканинам.

Розміри

Геометричні параметри виробу варто обов’язково співвіднести з лінійними розмірами ліжечка. Правильно підібраний полог повинен досягати мінімум рівня матраца або бути ще довшим. У такому разі балдахін зможе захистити спляче немовля від:

– протягу;

– пилу;

– комах.

Останні особливо настирливі у літній період. Повністю сховавши малюка під повітропроникним покривом, можна не боятися появи нових укусів навіть якщо кімната в цей час активно провітрюється.

Якщо виріб не буде виконувати захисну функцію, а призначений виключно для декоративних цілей, можна сміливо відходити від зазначеної вимоги. Такі моделі купують для старших дітей.

Фасон

Ліжечко з дитячим балдахіном має гармонійно вписуватися в інтер’єр кімнати. При виборі фасону слід співвіднести колірне оформлення та крій моделі з рештою предметів у дитячій кімнаті. Вони повинні поєднуватись за кольором, елементами декору, бути виконаними в єдиному стилі.

Характеристики

Характеристики балдахіна безпосередньо залежать від тканини, якою користується виробник. Вона повинна бути повітропроникною, щоб не викликати почуття дискомфорту у малюка. Найчастіше вибір роблять на користь натуральних волокон. Добре себе зарекомендували:

– Бавовна;

– Льон;

– Сумішеві тканини, до складу яких введено кілька поліестерів.

Останні відрізняються стійкістю до стирання та впливу ультрафіолету. Вони довше зберігають свій первісний вигляд і витримують численні прання.

Спосіб кріплення

Порядок кріплення спеціального тримача на каркасі ліжечка може відрізнятись. Від цього залежить порядок користування та загальне враження створене встановленою конструкцією. Він може розташовуватися:

– у центральній частині;

– біля узголів’я;

– по всьому периметру.

Кожен варіант має свої переваги та недоліки. Варто їх порівняти, щоб зрозуміти, наскільки він підходить і може бути реалізований на вибраному ліжечку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: