20:03, 30 Липня 2022

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми: на Волині поліцейські провели інформаційну кампанію для громадян

Щорічно 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Співробітники управління міграційної поліції ГУНП у Волинській області спільно із працівниками управління держпраці в області напередодні проводили інформаційну кампанію щодо запобігання та протидії торгівлі людьми для громадян. Заходи проводили на вулицях населених пунктів, вокзалах, в місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, а також на митних пунктах пропуску.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Здебільшого роз’яснювальну роботу поліцейські проводили із внутрішньо переміщеними особами, які проживають на Волині та тими, які планують виїхати за межі України. Правоохоронці розповідали їм як не потрапити в трудове та сексуальне рабство та роздавали інформаційні листівки  із контактними телефонами екстреної допомоги.

Крім того, учора співробітники міграційної поліції, поліцейські управління превентивної діяльності  ГУНП в області, відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини УДПЛ НПУ, патрульні поліцейські долучилися до заходу, організованого державними органами влади  та громадськими  організаціями. Інформаційну кампанію провели, аби привернути  увагу до проблеми торгівлі людьми та  розповісти громадянам про можливі ризики.

Пам’ятайте, що постраждати від трудової чи сексуальної експлуатації може будь-хто. Однак, торговці людьми здебільшого полюють за вразливою категорію громадян, зокрема  тих,  хто прибув з іншої країни та  не знає мови,  або вимушено залишив попереднє місце проживання.

Якщо ви постраждали закордоном  від злочину, пов’язаного з торгівлею людьми,  звертайтеся у правоохоронні органи, консульство України, організації, які надають допомогу мігрантам, а також телефонуйте за номерами екстреної допомоги:

європейська лінія екстреної допомоги – 112;

оперативна лінія 102;

Національна  гаряча лінія з питань  протидії  торгівлі людьми – 527 або 0 800 505 501;

Державна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми – 15-47.

Бережіть себе та своїх близьких!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: