15:00, 28 Березня 2023

Воїнам на передову передали допомогу від Волиньради

Вантаж на лінію розмежування доправив радник голови обласної ради Володимир Кец спільно з волонтерами Ярославом Костюком та Романом Кметьом.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Критично важливе медобладнання – портативний апарат штучної вентиляції легень та іншу реанімаційну апаратуру, а також лікарські засоби на запит військових за рішенням сесії облради передала волинська екстренка. Начальник медичної служби бригади Павло Гарматій зазначив, що устаткування надійшло дуже вчасно, оскільки підрозділ після ротації знову повертається на найгарячіший напрямок східного фронту.

«З цим обладнанням медики почуватимуться значно впевненіше, бо зможуть рятувати більше життів. Тому спасибі від усіх нас», – зазначив військовий лікар. На знак вдячності від імені бригади він передав прапор колективу центру екстреної медицини та медицини катастроф.

Цим же волонтерським рейсом доставили і вантаж з найнеобхіднішим для загону швидкого реагування «Бастіон». Цей підрозділ прикордонної служби протидіє проникненню диверсійно-розвідувальних груп ворога поблизу дніпровських островів на правобережжі Херсонщини. Із затребуваного захисникам доставили генератори, спальні мішки, каремати, медикаменти і засоби гігієни, а також продукти тривалого зберігання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: