18:53, 26 Грудня 2022

Ворог стягує сили до Бердянська та Мелітополя: у ЗСУ прокоментували можливість наступу на Запоріжжя

російські окупаційні війська перекидають живу силу до Бердянська та Мелітополя, однак значного посилення ворога на Запорізькому напрямку поки що не спостерігається.

Як передає «Укрінформ», про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив керівник об’єднаного прес-центру сил оборони Таврійського напрямку Євгеній Єрін, відповідаючи на питання щодо збільшення ворожих військ у Бердянську та Мелітополі для подальшого наступу на Запоріжжя.

“В цих містах у нас іде постійний рух сил противника. Так, останнім часом спостерігалась певне прибуття підрозділів, але разом з тим, деякі підрозділи виводяться, деякі заводяться. Значного посилення на Запорізькому напрямку поки що не спостерігалось в цілому, але на певних ділянках ворог збирає сили, які можна розцінювати як потенційно наступальні. Але разом з тим, поки що конкретного напрямку чи ділянки ворог не обрав. Він час від часу змінює позиції, тому що це — демонстраційні сили чи просто підготовка до наступу, поки що важко сказати”, – наголосив речник.

Відповідаючи на питання, чи можуть в найближчій перспективі росіяни спробувати наступ на Запоріжжя із наміром окупувати обласний центр, Єрін повідомив: “Поки що на цей момент таких намірів і можливостей противника не спостерігається. Разом з тим, ідуть регулярно дії невеличких підрозділів, диверсійно-розвідувальних груп, які час від часу намагаються перевірити нашу оборону на міцність. Але разом з тим, всі ці спроби локалізуються, противник з втратами відходить або знищується”.

Як повідомлялося, протягом 10 днів окупанти не випускають мешканців тимчасово окупованих територій України через Василівку в бік Запоріжжя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: