18:02, 19 Травня 2022

Ворог намагається відрізати Луганщину, захопивши трасу «Лисичанськ – Бахмут»

російські загарбники намагаються відрізати Луганську область від сполучення з іншими регіонами, захопивши трасу «Лисичанськ – Бахмут».

Про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив у «Телеграм» у своєму відеозверненні.

«Ситуація, на жаль, погіршується. Тому що ворог зосередив всі сили для того, щоб або взяти Сєвєродонецьк, або перерізати трасу «Лисичанськ – Бахмут». І це навіть не тільки в районі Попасної або Білогорівки. Це вже і біля Бахмута намагається перерізати трасу для того, щоб повністю унеможливити і евакуацію людей, і щоб ми не змогли підвозити гуманітарні вантажі», – сказав очільник області.

Він зазначив, що у Сєвєродонецьку російська армія розстрілює всю інфраструктуру повністю. «Вже добивають інфраструктуру, яка стосується води та електрики. Вони просто хочуть знищити місто», – уточнив Гайдай.

Але він констатував, що у лікарні Сєвєродонецька ще залишаються лікарі, також є необхідні ліки.

«Все ж таки гуманітарні вантажі підвозимо, працівники ДСНС допомагають ще з підвозом води, ємності є… Ми і надалі продовжуємо розвозити гуманітарні вантажі, ми і надалі продовжуємо евакуювати», – сказав керівник ОВА.

За його словами, поки що не можна доїхати до Білогорівки, бо там ідуть постійно бої, і, «на жаль, більш жорсткі бої, більш потужні обстріли».

«Тримаємось. Тримаємо оборону. Тримаємо всю ту навалу, яка зараз на Луганщину лізе, от вона і не лізе далі. Військові не відступають, вони міцно тримають оборону. Всі на місцях», – заявив Гайдай.

Він додав, що впевнений у звільнені області.

«Впевнений, що Луганщина звільниться від тієї сарани, яка зараз намагається знищити всі наші міста, знищити всіх людей, які проживають в наших населених пунктах – в селах, або містах», – наголосив начальник обладміністрації.

Як повідомлялося, Луганщина постійно зазнає обстрілів російської армії, в області зруйновані багато житлових будинків, об’єкти інфраструктури, навчальні заклади, пошкоджені лікарні. За словами керівника Луганської ОВА, донедавна у регіоні залишалися понад 40 тис. мирних жителів, які відмовлялися евакуюватися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: