16:27, 07 Лютого 2023

Ворог намагається продавити оборону на двох східних напрямках

На Лиманському та Бахмутському напрямках війська російської федерації намагаються продавити українську оборону, але зазнають великих втрат.

Про це Сухопутні війська ЗСУ повідомляють у «Фейсбук».

Під час робочої поїздки у підрозділи, які тримають оборону на найважчих напрямках командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський поспілкувався з командирами, ознайомився із оперативною ситуацією, особливостями дій ворожих військ на певних напрямках та надав рекомендації для покращення оперативної ситуації, щоб завдати ворогу якомога більших втрат.

“На підступах до Бахмута наші військові проявляють неабияку витримку та професіоналізм, що сковує дії противника і приносить велетенські втрати для російських окупантів у людській силі. Завдяки професійним діям наших захисників російські загарбники не можуть прорвати оборону фортеці Бахмут. Українські захисники демонструють абсолютну, відданість та відвагу задля захисту українських громадян”, – ідеться у повідомленні.

Сирський нагородив захисників за мужність, хоробрість та кмітливість проявленні під час запеклих боїв з російським агресором на сході.

Сили оборони України роблять все можливе, аби під Бахмутом знищити найкращі підрозділи зс рф.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: