11:38, 18 Липня 2022

Ворог кидає в бій недавно мобілізованих жителів Луганщини

російські війська намагаються просунутися з Лисичанська на південний захід, посилаючи вперед мобілізованих з нещодавно тимчасово захоплених міст чоловіків.

Про це у «Фейсбук» повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

У великих містах Луганщини, які росіяни захопили вже влітку, залишилося по 10-15% населення. На жаль, вони не сприймали інформацію про мобілізацію чоловіків на раніше окупованій частині регіону, не вбачали загрози для себе.

«Були упевнені, що «руський мир» – це, перш за все, гідне життя. А зараз, не маючи дому, який зруйнував ворог, перетворюються у негідників, йдучи вбивати жителів сусідніх населених пунктів. Деякі – добровільно. Інші знов не вірять численним попередженням, але бачать оголошення із неймовірно високою зарплатнею і чомусь впевнені в покращенні життя. А через декілька днів смиренно йдуть в окопи. Із повісткою. Саме цього вони «ждали и ждали» протягом декількох років?», – наголосив Гайдай.

Основний напрям загарбників після Лисичанська – Бахмут. Але шлях до цього міста пролягає через ту невелику територію Луганщини, яка ще тримає оборону.

«Окупанти б’ють ракетами, застосовують авіацію, аби пробити нашу оборону. Тільки за учора населені пункти на межі Луганщини та Донеччини витримали п’ять авіаударів. До артилерії та систем залпового вогню вже всі, на жаль, звикли. Таких атак за 17 липня зафіксували 13», – зазначив очільник Луганщини.

росіяни намагалися просунутися в напрямку Верхньокам’янки, однак зазнали втрат та відійшли. Відбили наступ ворога і поблизу Білогорівки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: