09:13, 10 Жовтня 2020

ВООЗ створила групу для вивчення повторного зараження коронавірусом

Всесвітня організація охорони здоров’я здійснить спеціальне дослідження випадків повторного зараження новим коронавірусом.

Про це на брифінгу заявила очільниця технічної групи підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія Ван Керкхове, повідомляє «Укрінформ».

За її словами, організація отримує повідомлення про випадки повторного зараження у великій кількості країн, тому ВООЗ має багато питань, на які наразі немає вичерпної відповіді. З цією метою організація створила спеціальну дослідницьку групу.

“І питання в тому, який імунітет з’являється в організмі після першого зараження, а який з’являється після другого зараження. Зростає або скорочується кількість антитіл, і що там відбувається”, – сказала Ван Керкхове.

Ще одне питання, на яке ВООЗ шукає відповідь, стосується серйозності повторного протікання хвороби та можливості зараження більш легкою формою коронавірусу.

У деяких випадках повторне захворювання проходить легше першого, у деяких навпаки, це ще є предметом вивчення, зазначила чиновниця ВООЗ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: