18:47, 04 Березня 2020

Волинянину загрожує позбавлення волі через незаконне зберігання бурштину

Любешівський відділ Маневицької місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконне зберігання бурштину 37-річним мешканцем одного із сіл Любешівського району.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Під час санкціонованого судом обшуку правоохоронці виявили й вилучили в оселі чоловіка понад 0,5 кг бурштину, законність походження якого він не підтвердив жодними документами.

Волинянина обвинувачують у вчиненні цього злочину й невдовзі він постане перед судом.

Прокуратура області наголошує: згідно з санкцією ст. 240–1 КК України, за незаконне видобування бурштину, а так само за збут, придбання, зберігання, передачу, пересилання, перевезення, переробку бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, передбачене покарання до трьох років позбавлення волі.

Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або у значних розмірах, або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років з конфіскацією майна.

Якщо такі дії вчинить службова особа шляхом використання свого службового становища, їй загрожуватиме покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: