11:06, 01 Липня 2021

Волинянину присудили Премію Кабінету Міністрів України

Цьогоріч за ініціативи та сприяння облдержадміністрації спільно з Луцькою районною державною адміністрацією підготували та скерували до Міністерства молоді і спорту України інформаційні та презентаційні матеріали про досягнення голови громадської організації «Спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць», голови громадської організації «Луцька міська федерація українського рукопашу гопак» Романа Ковальчука, які високо оцінили на державному рівні.

Про нагородження йдеться у розпорядженні КМУ № 680-р від 23 червня 2021 року «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України», повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Відтак, за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2020 рік, а саме за популяризацію здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення Ковальчуку Роману Олександровичу присуджена Премія Кабінету Міністрів України.

До слова, Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: