14:41, 04 Вересня 2020

Волинянина засудили за зберігання бурштину

Суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури та 36-річним мешканцем одного із сіл Любешівського району, обвинуваченим незаконному придбанні,перевезенні й зберіганні бурштину.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Слідство встановило, що у березні цього року чоловік незаконно придбав, привіз до себе в оселю й зберігав там майже 900 г «сонячного каміння», законність походження якого не підтверджується жодними документами.

Бурштин правоохоронці вилучили у волинянина 16 червня під час огляду місця події.

Чоловік визнав свою винуватість у вчиненні злочину і йому призначено покарання у виді двох років позбавлення волі зі встановленням однорічного іспитового строку.

Прокуратура області вкотре наголошує: згідно з санкцією ст. 240–1 КК України, за незаконне видобування бурштину, а так само за збут, придбання, зберігання, передачу, пересилання, перевезення, переробку бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, передбачене покарання до трьох років позбавлення волі.

Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або у значних розмірах, або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років з конфіскацією майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: