20:26, 28 Липня 2020

Волинянина покарають за незаконні дії з бурштином

Любешівський відділ Маневицької місцевої прокуратури скерував до суду із угодою про визнання винуватості матеріали кримінального провадження про незаконне придбання,перевезення і зберігання бурштину 36-річним мешканцем одного із сіл Любешівського району.

Про це інформують у прес-службі прокуратури Волинської області.

Слідство встановило, що у березні 2020 року чоловік незаконно придбав, привіз до себе в оселю й зберігав там майже 900 г “сонячного каміння”, законність походження якого не підтверджується жодними документами.

Бурштин правоохоронці вилучили у волинянина 16 червня 2020 року під час огляду місця події.

Чоловік визнав свою винуватість у вчиненні злочину і йому погоджено призначення покарання у виді двох років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку.

Далі – слово за судом.

Прокуратура області вкотре наголошує: згідно з санкцією ст. 240–1 КК України, за незаконне видобування бурштину, а так само за збут, придбання, зберігання, передачу, пересилання, перевезення, переробку бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, передбачене покарання до трьох років позбавлення волі.

Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або у значних розмірах, або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років з конфіскацією майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: