14:54, 02 листопада 2020

Волинянин здобув перемогу у виставці-конкурсі «Майбутнє України»

Юний ковельський конструктор Валентин Чох – переможець Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу «Майбутнє України».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На базі ліцею № 10 м. Ковеля вже другий рік працює секція науково-технічної творчості Волинської малої академії наук. Її активним учасником є десятикласник Валентин Чох. З 7 класу він відвідує гурток «Столяри-конструктори». Хлопець пропонує цікаві ідеї, намагається їх реалізовувати. Цьогоріч Валентин подав власні розробки на Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» і досяг успіху. Учень ЗЗСО №10 став переможцем в напрямку машинобудування.

Керівником шкільного гуртка та секції при Волинській МАН є учитель трудового навчання Максим Селівончик. Сумлінний, творчий педагог, про якого кажуть «майстер на всі руки». Хлопці, які займаються з Максимом Валерійовичем, вміло користуються інструментом, працюють за верстатами, конструюють вироби і моделі. Це перші кроки до майбутньої професії. Щорічно його вихованці є переможцями Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, виставок-конкурсів науково-технічної творчості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: