17:53, 24 Березня 2020

Волинянин мало не «отруїв» цілий будинок

Житель Володимира-Волинського самовільно втрутився у внутрішньобудинкову систему централізованого опалення.

Про це повідомляють на сторінці КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» у «Фейсбук».

Жителі багатоповерхового житлового будинку на вулиці Гагаріна, 1 скаржились на «зелену» воду з системи холодного водопостачання.

Така ситуація склалась через мешканця цього  будинку, який самовільно втрутився у внутрішньобудинкову систему централізованого опалення.

У квартирі несанкціоновано використовували воду, яка знаходиться в системі опалення для миття посуду та побутових потреб. Це і призвело до змішування технічної води з холодною водою у цілому будинку.

Втручання було здійснено шляхом вварювання металевої труби в загально будинкову систему опалення. Спосіб втручання сприяв змішуванню технічної води (підфарбована певними реагентами, що надають «зелений» колір) з питним холодним водопостачанням.

Це втручання і споживання такої води, може привести до непердбачуваних наслідків, а саме: розладу шлунково-кишечного тракту, отруєння.

Також подібну ситуацію виявили у будинку по вулиці Олега Ольжича, 2. Наголошують, якщо і надалі триватиме самовільне втручання в систему опалення, то КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» буде вимушене відключити будинок від опалення.

Також наголошують,що КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» не несе відповідальності за те, що мешканці будинків самовільно втручаються у внутрішньобудинкову системи.

З метою якісного надання послуги теплопостачання просять ОСББ, ЖБК та Управляючу житлову компанію звернути увагу, на стан внутрішньобудинкову систему опалення та гарячого водопостачання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: