13:34, 07 Червня 2021

Волиняни здобули чотири срібні медалі чемпіонату України зі спортивної ходьби

6 червня в місті Суми відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на дистанції 20 кілометрів серед дорослих та молоді. На змаганнях волинські легкоатлети показали високий рівень підготовки та завоювали у скарбничку області 4 срібні медалі.

Про це інформує управління у справах спорту та молоді Волинської ОДА.

Серед молоді срібними призерами стали Дмитро Медведюк, вихованець Любешівської ДЮСШ та Яна Фарина, учениця ШВСМ. Тренують спортсменів О. С. Борисюк та І. Б. Борисюк.

Серед дорослих срібні сходинки п’єдесталу посіли вихованці ШВСВМ Віктор Шумік та Олена Собчук (Мізернюк), тренують призерів В. Т. Яловик, А. В. Яловик та Є. І. Мазур.

Зазначимо, що Яна Фарина виконала норматив на чемпіонат Європи серед молоді, який відбудеться 8-11 липня 2021 року в місті Таллінн.