18:53, 28 Квітня 2023

Волиняни задекларували понад півмільярда гривень доходів за 2022 рік

За останніми даними 3322 волинянина подали річні податкові декларації про майновий стан і доходи. Волиняни відзвітувалися про 503 мільйони гривень отриманих торік доходів.

Про це інформують у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

За умови сумлінного виконання обов’язку декларантами до бюджету сплатять 11 мільйонів гривень ПДФО та два мільйони гривень військового збору.

«До завершення кампанії декларування – кілька днів. Як правило, саме в останні дні відзначаємо пік подання декларацій. Сподіваємося, що всі волиняни, яких закон зобов’язує звітуватися про доходи, виконають конституційний обов’язок. Декларантам, які належать до прихильників сучасних рішень, ДПС пропонує скористатися Електронним кабінетом», — коментує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Посадовець підкреслив, що декларування доходів – це особистий внесок кожного в обороноздатність країни.

«Від відповідального ставлення громадян до вимог законодавства та своєчасної сплати податків залежить фінансова стабільність нашої держави. В умовах протидії загарбнику надзвичайно важливо, щоб країна отримувала кошти для організації ефективної оборони і захисту громадян», — підсумував Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що річну податкову декларацію про доходи за минулий рік повинні заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, які отримали доходи, з яких торік не сплачені податок на доходи фізичних осіб. Із огляду на доступність ІТ-сервісів,  потенційним декларантам пропонується подати декларацію через Електронний кабінет. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: