10:37, 18 Вересня 2020

Волиняни задекларували майже 940 мільйонів гривень доходів за минулий рік

Понад 5100 волинян відзвітувалися про отримані торік 938,4 мільйона гривень доходів. Сума задекларованих волинянами доходів за 2019 рік на понад 100 мільйонів гривень перевищує минулорічні показники.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Волинські декларанти визначили до сплати 21 мільйон гривень податків.

«Більшість волинян, яких закон зобов’язує декларувати доходи,  своєчасно подали декларації, тобто до 1 липня поточного року. Втім, опрацювання баз даних податкової служби дозволяє нам сьогодні залучати до декларування осіб, котрі з  різних причин не подали декларацію у визначені терміни. Враховуючи особливі умови через карантин, штрафні санкції до таких платників не застосовуються. А от бюджети можуть отримати вагомі додаткові надходження», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Тож у податковій службі краю звертають увагу громадян на важливості подання декларації про майновий стан та доходи  за наступних умов:

отримання спадщини від громадян, які не є родичами 1 та 2 ступеня споріднення;

продажу рухомого чи нерухомого майна;

отримання інвестиційного прибутку чи додаткового блага.

Обов’язковому декларуванню підлягають іноземні доходи та будь-які інші доходи, з яких не сплачено податків.

«Зокрема, враховуючи аграрну специфіку Волині, нині податківці активно залучають у рамках операції «Урожай-2020» до подання декларацій громадян, які надають у період сезонних польових робіт послуги  власною технікою та обробляють з метою отримання доходу земельні ділянки понад 2 гектари. Сплачені такими платниками податки – це їх особистий фінансовий внесок, насамперед, у добробут громади, на території якої вони працюють, а також фінансова підтримка держави. Варто завжди пам’ятати, що декларування доходів та сплата податків і зборів з отриманих доходів – конституційний обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічний розвиток нашої держави», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: