21:49, 24 листопада 2019

Волиняни за власні кошти відремонтували дороги на вулицях, де проживають

Рожищани зібрали понад 60 тисяч гривень на ремонт доріг власних вулиць.

Про це йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

Відтак за умови співфінансування Рожищенської міської ради та за ініціативи мешканців Філатова, цього року зробили білощебеневий поточний ремонт дороги на вулиці. Нещодавно закінчили ремонтувати й вулицю Тичини.

«На останній сесії Рожищенської міської ради міський голова В’ячеслав Поліщук озвучив, що є трохи коштів на облаштування білощебеневого покриття й ті вулиці, які хочуть, можуть гуртуватися і збирати кошти. Тоді й будуть першими на черзі з ремонту. Я написав депутатське звернення і почав проводити роботу зі збору коштів. Більшість мешканців вулиці пенсіонери та соціально незахищені. Хто як здавав, від 500 до 5000 гривень. Загалом нам вдалося зібрати 42 тисячі гривень», – каже депутат міської ради Вадим Зінгель.

Загальна кошторисна вартість робіт, за словами Вадима Зінгеля, становила 192 тис грн. Міська рада на умовах співфінансування виділила 150 тис. грн. Роботи проводила фірма приватного підприємця Олександра Сенюка. Загалом вдалося зробити 780 метрів дороги, шириною – 4 м.

«Наразі збираємо кошти на ремонт трьох провулків між вулицями Тичини та Шведа, там ситуація також катастрофічна. Без гумових чобіт на вулицю не вийдеш. Хотіли спочатку побачити як вийде основна дорога. Все супер! Вирішили, якщо є така можливість, то треба зробити й провулки», – зауважує Вадим Зінгель.

Не витрачали часу дарма й мешканці вулиці Івана Франка. Там за ініціативи депутатки Рожищенської міської ради Тетяни Вінської люди згуртувалися та зібрали майже 20 тисяч гривень на ремонт дороги.

«Ми дуже задоволені дорогою. Раніше без гумових чобіт на вулицю не вийдеш, болото навкруги було. Та що там казати, «швидка» заїхати не могла. Тому й вирішили згуртуватися та зрештою зробити собі добре. Щоправда, не всі здавали гроші, але ніхто нікого не примушував. А зараз, думаю, задоволені результатом роботи усі мешканці вулиці. Мене вже і з сусідніх вулиць розпитують, що там і як, хочуть собі робити», – зауважує Тетяна Вінська.

На вулиці Івана Франка роботи виконували працівники КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: