09:39, 03 Січня 2020

Волиняни вшанували пам’ять загиблих українських військовсолужбовців

На Театральному майдані обласного центру, біля Стели «Загинули за єдність України», волиняни вшанували пам’ять загиблих українських військовсолужбовців під час російсько-української війни. Акція пам’яті відбулася, 2 січня 2020 року.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Як зазначила начальниця управління культури, з питань релігії та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара, така акція проходить уже вшосте в обласному центрі.

“З ініцативою проводити акцію кожного місяця, до облдержадміністрації звернулися представники ветеранських громадських організацій та Інститут національної пам’яті України. Відтак, керівництво виконанвчої гілки влади підтримало паріотичну ідею, адже тільки завдяки нашим військовослужбовцям, які ціною власного життя боронять кордони нашої держави, ми маємо змогу жити мирним життям. Ми не маємо права забувати про загиблих Героїв”, – розповіла посадовиця.

Відтак, на головній площі Луцька зібралися представники влади, громадськості та духовенство, аби покласти квіти та згадати поіменно тих, хто, на жаль, загинув упродовж минулого місяця.

Для нашої області грудень став одним із найтрагічніших місяців російсько-української війни. Волинь втратила своїх синів – Сергія Сироту та Андрія Войтовича, які загинули 09 грудня минулого року.

Священослужителі–військові капелани відправили панахиду за вояками, які загинули в боях за незалежність України. Присутні військовослужбовці поклали квіти до Стели пам’яті.

До учасників акції звернувся військовий капелан Михайло Бучак.

“У ці різдвяні дні ми з особливим жалем згадуємо загиблих Героїв. Вони сідають за святкові столи у небесному царстві, де Бог зібрав найкращих воїнів, які віддали своє життя за Україну і український народ, – зазначив отець Михайло. – Я впевнений, що в майбутньому їхніми іменами будуть названі вулиці та сквери, майдани та школи. Щоб кожен українець знав, що за мир наших дітей заплачено ціною кожного загиблого Героя Української держави. Віримо, що перемога буде за Україною. Бо з Україною Бог та Небесні Легіони”.

На завершення присутні виконали Гімн України на знак єдності та непереможності рідної держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: