22:45, 17 листопада 2021

Волиняни стали призерами чемпіонату Європи з кіокушинкай карате U16-U20

13-14 листопада в місті Орадя (Румунія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате U16-U20 (Shinkyokushinkai) – European Championship for Cadets U16, Juniors U18 and Youth U20.

Про це повідомляють в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

У складі збірної України участь у європейських змаганнях взяли спортсмени Волині. До складу збірної увійшли Королік Фрунзік, Наумчик Михайло, Качалай Сергій. Тренери – Пустовий Володимир та Долінко Сергій.

У підсумку змагань волинські спортсмени показали високий рівень підготовки та здобули в скарбничку області 2 медалі.

Зокрема, срібним призером чемпіонату Європи з кіокушинкай карате став Королік Фрунзік. Тренує спортсмена Пустовий Володимир.

Бронзову нагороду виборов Качалай Сергій, до змагань якого готував Долінко Сергій.

До слова, збірна України посіла перше загальнокомандне місце чемпіонату Європи з кіокушинкай карате, здобувши 36 медалей: 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових.