19:49, 18 Травня 2021

Волиняни сплатили понад 128 мільйонів гривень військового збору

Упродовж січня-квітня 2021 року до держбюджету з легальних доходів волинян перерахували 128,1 мільйона гривень військового збору.

Про це інформують у Секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого військового збору в області на 23,4 % перевищує аналогічні показники минулого року.

«Легальна оплата праці — основна передумова сталого надходження військового збору до державного бюджету. Тож кожен офіційний працівник  щомісяця долучається до фінансування заходів оборонного характеру. Саме такий індивідуальний внесок громадян – це посильна фінансова допомога державі у здатності протидіяти зовнішнім викликам та агресії», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас у податковій службі краю відзначають, що ріст надходжень військового збору свідчить про належну податкову дисципліну волинських працедавців, яких закон зобов’язує нараховувати і сплачувати так звані зарплатні податки.

«Важливо, що навіть в умовах коронакризи волинські платники податків своєчасно виконують свої зобов’язання перед бюджетом. Щодо працедавців, які допускають факти використання найманої праці без офіційного оформлення трудових відносин, то вони не лише порушують закон, а й позбавляють соціального захисту громадян, які працюють на ефективність їх бізнес-ініціатив. Легальне робоче місце та сумлінна сплата податків – це питання особистої відповідальності та безпеки кожного з нас», — підсумувала  Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: