16:15, 13 Жовтня 2020

Волиняни сплатили майже чверть мільярда військового збору

Фінансовий внесок волинян для потреб української армії за підсумками трьох кварталів цього року – 240,7 мільйона гривень сплаченого військового збору.

Про це повідомляє прес-служба  Головного управління ДПС у Волинській області.

Це на 6,4 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Отримуючи легальну зарплату та інші офіційні доходи, кожен щомісяця робить посильний фінансовий внесок для потреб національного війська, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«В умовах військового протистояння безпека кожного з нас та держави в цілому значною мірою залежить від своєчасного фінансування заходів оборонного характеру. Подбати про їх якість і своєчасність може кожен, чесно сплачуючи податки», –  наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Посадовець підкреслила, що коронакриза  суттєво вплинула на бізнес-плани платників податків,  але більшість із них залишаються сумлінними у виконанні податкових зобов’язань.

«Належна податкова дисципліна – конституційний обов’язок не лише господарюючих суб’єктів, а й громадян. Щоб своєчасно протидіяти зовнішнім викликам, держава потребує коштів. Тож кожен, хто працює, повинен розуміти – безпека та соціальний захист залежить від їх сумління у сплаті податків», –  підсумувала Ольга Ліщинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: