08:44, 16 Червня 2023

Волиняни сплатили майже чотири мільярди гривень ПДФО

Упродовж січня-травня 2023 року на Волині до бюджетів усіх рівнів перерахували 3,951 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб.

Про це повідомляють у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Наразі сума сплаченого ПДФО в області на понад 1,3 мільярда гривень перевищує аналогічні надходження торік.

«Тобто, за підсумками п’яти місяців поточного року фіксуємо ріст показників сплати податку на доходи фізичних осіб у півтора рази. Безумно, що такі вагомі надходження створюють передумови для фінансової стабільності  громад. Саме сплачений ПДФО із зарплати  — основне джерело наповнення місцевих бюджетів. Тому для фінансової спроможності кожної громади важливо, щоб усі працівники на її території  мали офіційне працевлаштування»,  — наголошує в. о начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Посадовець підкреслив, що саме лідери місцевого самоврядування мають найповнішу інформацію про кількість залучених до роботи працівників у бізнес-проєктах.

«У випадку отримання інформації від органів місцевого самоврядування про використання нелегальної праці податкова служба зможе належним чином реагувати та вживати заходів у межах компетенції задля виправлення ситуації. Важливо, що наші спільні з керівниками громад зусилля у напрямку легалізації  праці сприятимуть наповненню бюджету, соціальній захищеності громадян і гідним умовам праці для кожного», — підсумував Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що в рамках підписаного меморандуму про співпрацю фахівці Держпраці та ДПС проводять активну роз’яснювальну роботу з працедавцями та, при потребі, забезпечують контрольно-перевірочні заходи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: