21:11, 14 Липня 2020

Волиняни сплатили майже 2,2 мільярда гривень єдиного внеску

Протягом першого півріччя поточного року волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби 2,197 мільярда гривень  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Після спаду показників сплати єдиного внеску впродовж двох карантинних місяців поспіль, у червні зафіксували ріст надходжень як до минулого року, так і незначне перевиконання індикативних показників.

«Червневий позитив у надходженнях єдиного внеску, а це плюс 7 мільйонів гривень до фактичних надходжень червня 2019-го, дозволяє обережно прогнозувати сталий ріст в подальшому. Чимало працедавців Волині та підприємців, котрі в перші місяці карантину вимушено згортали діяльність, нині відновлюють роботу. Тож сподіваємося, що наступні місяці будуть більш успішними для бізнесу, відповідно – кращими в питанні наповнення бюджету», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Тим часом, як свідчить аналітика, на Волині за підсумками першого півріччя 2020 року зберігається позитивна динаміка надходжень єдиного внеску. Зокрема, в умовах коронакризи загальний підсумок першого півріччя 2020-го  – плюс 49 мільйонів гривень сплаченого єдиного внеску в області проти аналогічного періоду торік.

«Щиро дякуємо представникам підприємництва, котрі в складних економічних умовах залишаються надійними партнерами держави в питанні наповнення бюджетів усіх рівнів. Сподіваємося, що наш діалог з відповідальними платниками податків і надалі слугуватиме суспільним інтересам», –  підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: