15:53, 25 Липня 2020

Волиняни сплатили майже 10 мільйонів гривень екологічного податку

Протягом першого півріччя цього року волинські господарюючі суб’єкти сплатили 9,7 мільйона гривень екологічного податку. Це на 2 мільйони гривень більше проти аналогічного періоду торік. 

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Як свідчить аналітика, надходження екологічного податку на Волині зросли як  до загального фонду держбюджету, так і спецфонду.

«Наслідки господарської діяльності не завжди безпечні для довкілля. Щоб вчасно відновити екологічну рівновагу держава та місцеві громади повинні мати належні кошти. Саме екологічний податок належить до основних джерел фінансування заходів з охорони навколишнього середовища. Варто відзначити, що волинські суб’єкти господарювання переважно сумлінно виконують свої податкові зобов’язання», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області звертаються до представників підприємництва з проханням уважно аналізувати свою господарську діяльність та її вплив на довкілля.

Якщо підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та розміщує відходи виробництва у спеціально відведених місцях в обсягах, визначених законом, реєстрація платником  екологічного податку –обов’язкова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: