23:01, 15 Липня 2020

Волиняни сплатили 154,7 мільйона гривень військового збору

Протягом першого півріччя 2020 року до держбюджету з легальних доходів волинян сплатили 154,7 мільйона гривень військового збору. Це на 3,2 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє сектор комунікацій  Головного управління ДПС у Волинській області.

Навіть в умовах коронакризи більшість господарюючих суб’єктів Волині сумлінно виконують свої зобов’язання перед бюджетом, – констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Пандемія COVID-19 суттєво скоригувала бізнес-плани представників підприємництва. Однак, варто віддати належне тим, хто у складний для країни час дотримується вимог закону, дбає про безпеку та соціальний захист найманих працівників. Кожен працедавець, який використовує офіційну найману працю, не лише наповнює бюджет. Офіційне працевлаштування – це соціальні гарантії працівникам у разі настання страхового випадку», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області вкотре застерігають представників підприємництва  від використання праці неоформлених належним чином працівників.

«Соціально орієнтований бізнес нині здійснює діяльність у надскладних умовах, але чесно і своєчасно сплачує податки. Також просимо працівників, яким пропонують робоче місце без офіційного оформлення, не погоджуватися на таку сумнівну пропозицію. Представники бізнесу повинні працювати в рівних конкурентних умовах, мати однакові зобов’язання перед суспільством», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: