18:52, 04 Травня 2022

Волиняни привезли допомогу в Кривий Ріг

Волинська делегація у складі першого заступника голови обласної ради Юрія Поліщука, довіреної особи Григорія Недопада з гуманітарних питань Олександра Кулакова та керівника благодійного фонду «Турбота про» Андрія Ковальчука доправила німецький гуманітарний вантаж до одного з військових шпиталів Кривого Рогу.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Спеціалізація цього медичного закладу – реконструктивно-кісткова хірургія. Тут проходять лікування та реабілітацію чимало поранених бійців. Тому гуманітарний вантаж, який зібрали в Гамбурзі благодійний фонд “ASB Ortsverband Hamburg-Mitte e. V.” та організація українських діаспорян “Feine Ukraine – Verein der deutsch-ukrainischen Zusammenarbeit”, волиняни вирішили передати саме сюди.

Серед доправленого такі потрібні милиці, інвалідні візки, ходунки, хірургічні та функціональні ліжка, ліки, системи для переливання розчинів,  катетери, глюкометри, медобладнання. Окрім медичних засобів шпиталь також отримав засоби гігієни та дезінфекції, матраци, постіль, посуд та бокси для їжі, чай, консерви, сироп, ємності для води і палива, бронежилети.

Волиняни висловлюють щиру вдячність депутатові Криворізької міської ради Олександру Фастовцю та очільнику Криворізької районної військової адміністрації Євгену Ситниченку за організацію логістики транспортування гуманітарної допомоги з Луцька до Кривого Рогу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: