14:31, 23 Грудня 2022

Волиняни отримали нагороди від Головнокомандувача

Особисту відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного за підтримку українського війська отримав і голова Волиньради Григорій Недопад.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Церемонія нагородження відбулася на Тернопільщині в каплиці-пантеоні, зведеній у 2014 році на честь загиблих Героїв у війні з російськими окупантами. Їхні імена для майбутніх поколінь навіки закарбовані у граніті храму. Щороку у серпні тут відбувається всеукраїнська проща родин загиблих.

На запрошення Міністерства оборони України у день храмового свята до цього знакового місця прибули рідні полеглих воїнів, волонтери і благодійники, військовослужбовці та представники влади з усіх західних областей. Присутні взяли участь в жалобному богослужінні та поклали квіти до пам’ятника полеглим Героям.

Окрім голови Волинської обласної ради за допомогу силам оборони нагороди Головнокомандувача ЗСУ – почесний нагрудний знак та прапор з особистим підписом – отримали також начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, очільник благодійного фонду «Відродження України» Анатолій Капустюк, волонтери Андрій Маринюк, Віталій Ярема та Михайло Маркович.

Григорій Недопад висловив вдячність за відзнаку, зауваживши, що сьогодні підтримка Збройних Сил України – це обов’язок кожного громадянина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: