21:06, 13 Вересня 2023

Волиняни можуть пройти перше статистичне онлайн-опитування

Українці віком від 15 років можуть пройти статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття. Уперше воно проходить в онлайн-режимі.

Про це повідомляють на сайті Волинської ОВА.

Як зазначає Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, це важливий крок у масштабній трансформації Держстату, яка дасть змогу отримувати інформацію в реальному часі, швидко її аналізувати й обробляти. Також це дозволить економити бюджетні кошти й час як працівників Держстату, так і населення.

Усе, що потрібно, – це смартфон або компʼютер, застосунок “Дія” або “BankID”. До того ж українці, які перебувають за кордоном, також можуть долучитися до опитування, що особливо актуально в умовах повномасштабної війни.

Зокрема, завдяки збору інформації будуть отримані дані про рівень та причини безробіття в країні, напрями зайнятості, способи пошуку роботи тощо. Уся отримана інформація під час онлайн-опитування деперсоналізована й використовуватиметься тільки в статистичних цілях.

Взяти участь в онлайн-опитуванні щодо зайнятості та безробіття населення можуть люди віком від 15 років, які можуть авторизуватися на порталі опитувань через ID.GOV.UA (через “Дія.Підпис” або “BankID”).

Аби долучитися до опитування:

1. Перейдіть за посиланням для доступу на портал опитувань Держстату.

2. Ознайомтеся з інформацією про опитування та натисніть “Взяти участь в опитуваннях”.

3. Авторизуйтеся на порталі опитувань за допомогою id.gov.ua одним зі способів:

– Дія.Підпис

– Апаратний ключ

– Файловий ключ

4. Перейдіть до “Опитування” й заповніть анкети.

Сервіс онлайн-опитування Держстату розробили за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Програми “EGAP”, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: