10:17, 05 Вересня 2019

Волиняни майже 3 мільярди гривень податків сплатили до бюджетів громад

Податковий внесок волинян до бюджетів громад — майже 3 мільярди гривень.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДПС у Волинській області.

Протягом січня-серпня 2019 року місцеві громади Волині отримали в розпорядження 2 мільярди 993 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Таким чином, громади у звітному періоді залучили на понад півмільярда податків більше проти аналогічного періоду торік.

“Стабільний ріст податкових надходжень до місцевих бюджетів переконує в ефективності заходів волинських податківців в питанні мобілізації платежів до бюджету та налагоджений конструктивний діалог з органами місцевого самоврядування”, — наголошують в ГУ ДПС у Волинській області.

«Завдяки взаємному обміну інформацією з органами місцевого самоврядування фахівці податкової служби можуть належним чином в межах компетенції реагувати на потенційні зловживання у сфері трудових відносин та  під час реалізації підакцизної продукції. Ми маємо взаєморозуміння з керівниками громад в питання впорядкування земельних відносин. Така співпраця — основа для повної сплати податкових платежів, що є бюджетоутворюючими для територіальних громад», — наголошує в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Як запевняють в ГУ ДПС у Волинській області, ситуація з мобілізацією податкових платежів дає підстави для прогнозу щодо своєчасного і повного отримання коштів територіальними громадами. Наразі  фінансовий ефект роботи фахівців ДПС — плюс 519 мільйонів гривень до бюджетів громад Волині проти минулорічних надходжень за аналогічний період.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: