16:19, 13 Вересня 2019

Волиняни купили майже 440 тис. м.куб. газу на зиму за літньою ціною

Майже 400 волинян уже скористались пропозицією від НАК “Нафтогаз України” і взяли участь в акції “Твоя енергонезалежність”. Акція триває з 23 серпня до 25 вересня по всій Україні. Уперше побутові споживачі одержали право самим обирати скільки придбати газу на зиму за дешевшою, літньою ціною — 5 995,53 грн за 1000 куб. м.

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

Споживачі можуть скористатись двома способами, щоб придбати газ на зиму за літньою ціною — онлайн в особистому кабінеті на сайті 104.ua або, завітавши до Центрів обслуговування: в м. Луцьку (просп.Молоді, 14 А), у м. Ковелі (вул.С.Бандери, 34), в смт Ратне (вул.Газіна,20), у м. Камені-Каширську (вул.Хотешівська, 9).

За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК “Нафтогаз України”. Там відзначають, що акція “Твоя енергонезалежність” дозволить споживачам до 25 % скоротити витрати на газ в опалювальний період. Традиційним для ринку газу є сезонне коливання цін, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

“До закінчення акції “Твоя енергонезалежність” залишається два тижні і ми хочемо повідомити, що її учасниками вже можуть стати і боржники. З 9 вересня відкрита можливість купівлі запасу газу на зиму за літньою ціною для тих споживачів, які не встигли погасити заборгованість за раніше спожитий газ. Участь в акції «Твоя енергонезалежність» дозволить таким споживачам скоротити свої витрати на газ в зимовий період і направити зекономлені кошти на погашення заборгованості”, — наголосив директор ТОВ “Волиньгаз збут” Микола Тищук.

Максимальний обсяг закупівлі газу — до 25 тис. куб.м на одне домогосподарство. Запас газу можна придбати за літньою ціною — 5 995,53 грн за 1000 куб.м і скористатися нею можливо в період з 23 серпня по 25 вересня. У ціні не враховані послуги за доставленні газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставлення газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.

“Робити покупку наперед — закордонна практика. Побутові споживачі, купуючи зараз газ, економлять. Найбільше заявок від клієнтів до нас надійшло через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Цим сучасним онлайн-ресурсом користується вже більше понад 50 тисяч волинян, майже кожен четвертий”, — зазначив начальник управління АТ “Волиньгаз” Юрій Петрук.

Оформити та оплатити покупку можна буде в ЦОК, досить мати при собі паспорт і внести 100 % оплату за куплений запас газу на зиму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: