21:47, 07 Грудня 2021

Волиняни фінансово підтримали армію, сплативши 375 мільйонів гривень військового збору

За підсумками одинадцяти місяців 2021 року внесок волинян в обороноздатність країни склав 375  мільйонів гривень військового збору. Це на 24,3 % більше проти аналогічного періоду торік.

Про це інформує Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Ефективна протидія зовнішнім викликам та фінансування заходів оборонного характеру потребують стабільних бюджетних надходжень. Саме сплачений з офіційних доходів військовий збір – одне з джерел забезпечення національного війська. Тож кожен, хто працює легально, щомісяця робить посильний фінансовий внесок у національну безпеку та оборону. Варто відзначити, що більшість волинських працедавців – відповідальні платники податків і своєчасно перераховують до бюджету ПДФО та військовий збір із заробітної плати найманих осіб», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців наголосила, що безпека та економічний розвиток країни залежать від сумління кожного платника податків.

«Оборонна галузь і соціальна сфера  вимагають щоденної уваги та ритмічного фінансування. Тому громадянам, котрі раніше не сплачували податки, зараз запропоновано подати одноразову добровільну декларацію і сплатити визначений законом збір залежно від задекларованих активів.  Це прийнятний і цивілізований спосіб розпочати податкову історію сумлінного платника податків», — підкреслила Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: