17:00, 14 Вересня 2019

Волинянки здобули золоті медалі чемпіонату України

У четвер, 12 вересня, пройшов заключний день змагань у Вищій лізі Чемпіонату України серед дівочих команд до 15 років.

Про це повідомили на сайті Всеукраїнської асоціації жіночого футболу.

У матчі за головний трофей Чемпіонату України зійшлися на полі команди «Ладомир» (м. Володимир-Волинський, Волинська обл.) і збірна Вінницької області.

Збірна Вінницької області — «Ладомир» – 1:1 (0:0), (3:4 по пен.).

Перша половина зустрічі пройшла в самовідданій боротьбі за м’яч і територіальну перевагу, але практично без моментів. На початку другого тайму збірної Вінницької області випала можливість у вигляді штрафного удару, яку команда не упустила. Встигнувши першою на добиванні, гравець вінницької команди відкриває рахунок. Однак «Ладомир» швидко зібрався і вже через кілька хвилин точним ударом з меж штрафного майданчика порівнює результат. Після чого команди заново пустилися в боротьбу. До кінця ігрового часу у «Ладомира» було ще кілька хороших моментів вирішити результат поєдинку на свою користь, проте команда ними не скористалася. Зустріч завершилася нічийним результатом.

Долю головного кубка вирішувала серія пенальті, яка також як і сама гра тримала в напрузі до останнього удару. Практично кожен гравець обох команд випробував свою точність і майстерність голкіпера суперника, однак удача в цей день була на боці «Ладомира». З рахунком 4:3 команда вирвала перемогу в нелегкому поєдинку і заслужено відвезла кубок додому.