22:14, 01 Жовтня 2020

Волинянці присвоїли звання «Заслужений працівник культури України»

Ковельчанку Любов Ризванюк удостоїли звання «Заслужений працівник культури України».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» Любові Ризванюк, художньому керівникові народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» закладу позашкільної освіти «Ковельський палац учнівської молоді імені Івана Франка». Вчора вона отримала відзнаку в обласній державній адміністрації.

Сьогодні ж під час загальноміських урочистостей талановитого педагога гучними оплесками із нагородою заочно привітали колеги — освітяни. Сама Любов Василівна, так склались обставини, не змогла прийти на захід.

Щиру вдячність за її багаторічну працю висловив пані Любові міський голова Олег Кіндер, який поспілкувався з нею телефоном.

«Велике спасибі за відданість справі, любов, яку Ви віддаєте дітям, досвід, який передаєте своїм колегам. “Барвінок” – це своєрідний символ Ковеля, одна з його візитівок – і все це завдяки Вам, шановна Любов Василівно. Тож многії Вам літа, міцного здоров’я, натхнення, творчого неспокою, вдячності від Ваших вихованців», – наголосив він.

Нагадаємо, що Любов Ризванюк є Відмінником освіти України, лауреатом обласної премії імені Й. Гошовського за заслуги у сфері освіти. Вона уже понад сорок років поспіль є незмінним художнім керівником «Народного художнього колективу» – ансамблю танцю «Барвінок». Колектив нараховує майже 300 учасників. У його складі діти різного віку – від 5 до 17 років. Вони є переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, постійні учасники міжнародної федерації фестивалів фольклору при ЮНЕСКО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: