19:50, 12 Грудня 2019

Волинянці, позбавленій батьківського піклування, виплатять грошову компенсацію для придбання житла

Сьогодні, 12 грудня, виконавчий комітет Ковельської міської ради прийняв рішення про виплату грошової компенсації особі з-поміж дітей, позбавлених батьківського піклування, для придбання житла.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

У грудні Ковель отримав цільову субвенцію з державного бюджету. Міська комісія з формування пропозицій щодо її спрямування на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким придбають житло або призначать грошову компенсацію, розглянула подання управління соціального захисту населення. В ньому йшлося про виділення цих коштів вісімнадцятирічній ковельчанці, яка позбавлена батьківського піклування, перебуває першою на квартирному обліку осіб, що мають відповідний статус. Нині дівчина мешкає у соціальному житлі.

Анна написала заяву про призначення та виплату їй грошової компенсації для купівлі квартири. Ковельчанка вже розпочала підбирати собі оселю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: