22:35, 05 Березня 2020

Волинянам телефонують фальшиві «податківці»

Головне управління ДПС у Волинській області просить бути обачними та не спілкуватися з  фальшивими «податківцями». 

У Ковельському та Турійському районах Волинської області є випадки, коли до платників податків від імені посадовців податкової служби телефонують шахраї, — інформує сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Вказані особи, чиї дії мають шахрайський характер, представляються посадовими особами органів ДПС і пропонують надати грошову винагороду для вирішення певних питань в контролюючому органі.

Щоб ці фальшиві посадовці ДПС не скористалися довірою платників податків , в Головному управлінні ДПС у Волинській області просять громадян та представників підприємництва бути уважними. А у разі  дзвінка від невідомих осіб, котрі видаватимуть себе за фахівців податкової служби, негайно повідомляти таку інформацію за номером  телефону в м. Луцьк (0332) 777-102.

Саме інформація від платників податків може стати корисною для встановлення осіб, які своїми шахрайськими діями вводять в оману платників податків, що не сприяє конструктивному діалогу між ДПС та платниками податків.

Нагадаємо, що завдяки запровадженню електронних сервісів в процес обслуговування та податкового супроводу платників податків подати звіти та  виконати податкові зобов’язання кожен платників податків може дистанційно, без візиту до державної податкової інспекції та без особистого спілкування з податковим інспектором.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: